- HAMA

Пренос на данни с до 01 Gbps
Двойно екраниран за намаляване на електромагнитните смущения
Плоски щепсели (Slimline), подходящи за мобилни и плоски устройства или при ограничено пространство
Съвместим с Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Mbit/s)
Мрежови стандарт: CAT 6a
Свързване: RJ45 мъжко - RJ45 мъжко
Трансфер на данни: 10 GBit/s
Пренос на данни с до 01 Gbps
Двойно екраниран за намаляване на електромагнитните смущения
Плоски щепсели (Slimline), подходящи за мобилни и плоски устройства или при ограничено пространство
Съвместим с Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Mbit/s)
Мрежови стандарт: CAT 6a
Свързване: RJ45 мъжко - RJ45 мъжко
Трансфер на данни: 10 GBit/s
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Мрежов кабел |
| Конектори | RJ-45 |
| Дължина (м) | 3.0 м |
| Тип кабел | S/FTP |
| Качество | Essential |
| Категория | Cat-6a |
| Тегло | 0.12кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Категория на кабела | Cat6a |
| Дължина (m) | 3 |
| Тип конектор | RJ45 |
| Екраниране | S/FTP |
| Материал на проводника | Мед (CU) |
| Максимална скорост | 10 Gbps |
| Цвят | Черен |
| За външен монтаж | Не |
| Тегло | 0.12кг |
Мрежов пач кабел HAMA S/FTP, CAT 6a, RJ-45 - RJ-45, 10 Gbit/s, 3.0 m, Черен
Получете изключително бърза и надеждна мрежова връзка с пач кабела HAMA S/FTP CAT 6a. С поддръжка на скорости до 10 Gbit/s, той е идеален за взискателни приложения като 4K стрийминг, онлайн игри и прехвърляне на големи файлове.
Ключови Предимства
- Висока скорост — Поддържа трансфер на данни до 10 Gbit/s за гладка и безпроблемна работа.
- Отлично екраниране — S/FTP конструкцията минимизира електромагнитните смущения за стабилна връзка.
- Издръжливост — Висококачествени материали и здрави конектори осигуряват дълготрайна надеждност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Категория на кабела | Cat6a |
| Дължина | 3.0 m |
| Тип конектор | RJ45 |
| Екраниране | S/FTP |
| Максимална скорост | 10 Gbps |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- 1x Пач кабел HAMA S/FTP CAT 6a, 3.0 m
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







